İstanbul / Ataşehir
0532 285 95 93
yorukoglunakliye@gmail.com

Piyano Taşıma

nakliyat

Müzik sever ruhuna sahip insanlar için piyano kavramı bir hayli büyük önem arzetmektedir. Fakat işin uzmanı olmayan kısaca deneyimsiz personeller tarafından taşınan piyanolarda çok büyük hasarların ortaya çıkma durumları ne yazık ki vardır. Zaman planlanması ve çeşitli dikkat eksikliğinden dolayı piyanoların bozulmalarına, belirli sorunlar teşkil edilmesine neden olunabilir. Bu tür problemlerin neler olabileceğiniz bildiğimiz için tecrübeli kadromuzla piyano nakliyat hizmetlerimizi gerçekleştirdiğimizi söylemek istiyoruz. Piyano ağır bir taşıma ürünleri içerisinde yer aldığın için piyanoyu taşımak adına gerekli olan ekiplerin sayısı büyük önem arzeder. Bu yüzden bu tür hassasiyetleri en iyi biçimde piyanolar üzerinden göstererek piyano taşıma konusunda dikkat ve titizlik ile taşıma işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Piyano Taşıma Elektro, kuyruklu ve duvar piyano gibi hiçbir piyano çeşitlerini ayırt etmeksizin taşıma işlemlerini güvenli bir biçimde yerine getirmekteyiz. Piyano taşıma usulüne en ideal şekilde nakliyat faaliyetlerini gerçekleştirerek istenen süre zarfında piyanoların teslimatları gerçekleşmektedir. Sizlerde yaptığımız mükemmeliyetçi taşıma hizmetlerimizden en iyi biçimde faydalanarak nakliyat piyasasında ki hızlı servis ağımıza destek olabilirsiniz. Piyona taşıması sırasında hem hızlı bir biçimde ulaştırma hem de güvenilir taşıma hizmetlerini yaptığımızın altını çizmek isteriz. Piyonalar itinalı bir biçimde ambalajlanarak taşıma işlemine hazır bir hale getirilmektedir. Ayrıca piyanoların bozulma veya benzeri problemleri ortaya çıkarması ihtimaline karşı piyonalar için özel kullanılan piyano aracımızla taşıma işlemleri tüm süratiyle gerçekleşmektedir.

Yörükoğlu Nakliyat Eğitimli piyano taşımacılarımız piyanolarınız da gerekli olan emniyeti en iyi biçimde sağlayarak taşıma işlemlerine uygun bir biçimde piyanoları sizlere teslim etmekteyiz. Taşıma hizmetleri ile adımızı piyasada duyurarak nitelikli taşıma anlayışımızla müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda bir teknik servisi gerçekleştirmekteyiz. Piyano sahiplerinin kötü bir durum ile karşı karşıya kalması istenen bir durum olmadığı için piyanoda hiçbir tahribat yaratılmayacak dikkati oluşturduğumuzu ve piyano taşımacılarımız tarafından da tüm titizlik ile piyanoların taşıma işlemlerinin gerçekleştiğini söyleyebiliriz. Müşterilerimizin isteklerine uygun olarak hareket ederek hiçbir biçimde can sıkıcı durumları yaşatmamak adına sorumluluklarımızın bilincinde bir taşıma hizmetleri gerçekleşmektedir. Piyanoların herhangi bir sarsılma da bile ne derece etkileneceğinin farkında olduğumuz için piyano taşımacılığına özel hizmetleri sağlamaktayız.

Piyano, müzik dünyasının en önemli ve en ağır müzik aletlerinden bir tanesidir. Piyano olarak geçiyor, fakat bazılarına org olarak ta isim verilmektedir. Piyano tuşları olan ve bunun beraberinde farklı çekiçlere sahip bir müzik aletidir. Piyano taşımak gerçekten çok zordur, özellikle Grand Piyano’larını taşımak ayrıca çok zordur.

PİYANO TAŞIMA FİRMASI

Piyano Taşıması Hem ağır olduğu için, hem de aletin hasar görmemesi gerekmektedir. Piyano gibi yalnızca bir tane parçadan oluşmayan müzik aletleri için, taşımak gerçekten nerdeyse yetenek gerektiren bir durumdur. Piyano biliyorsunuz ki hem bir solo müzik aleti, hem de eşlik eden bir müzik aleti olmaktadır. Bu yüzden daima titiz taşınması ve dikkat edilmesi gerekmektedir.

Piyano nakliyat olarak isimlendirilen taşıma işleri, yalnızca özellikle müzik aletlerini taşıyan kişiler tarafından yapılmaktadır. Kesinlikle normal taşımacılık firmalarına bu iş verilmemektedir. Piyano taşımak, piyano çalmak kadar büyük bir iştir. Bazı piyanolara kuyruklu piyano deniliyor ve bu tür piyanoları taşımakta ayrıca çok zordur. İç mekandan dış mekana çıkarmak çok fazla güç istemektedir.

Birçok küçük müzik aletleri bulunmaktadır ve onları taşımak çok daha kolaydır. Piyano taşırken, tuşların zarar görmemesi gerekmektedir. Bunun yanında yalnızca tuşlar değil, piyano içerisinde bulunan, ses ve titreşim sağlamayı başaran çekiçler ve ayaklarla bastığımız pedallarının da sağlam olması gerekmektedir. Piyano taşıyabilmek için bazı destekleyici aletlere ihtiyacınız olmaktadır. Bu aletlerle birlikte, piyanonun hiçbir kısmına zarar vermeden taşıyabilirsiniz. Bütün piyanolar siyahtır, bu nedenle herhangi bir çizilmede, aynında göze çarpmaktadır. Bu yüzden de ayrıca dikkatli hareket etmek gerekmektedir. Bir piyanonun taşınması için, iki ya da üçten bile fazla adama ihtiyaç duyulabiliyor. Kolay bir iş değildir ve çok emek gerektiren bir meslek, fakat müziği sevenler ve müziğe saygısı olanlar için gayet güzel bir meslektir.