İstanbul / Ataşehir
0532 285 95 93
yorukoglunakliye@gmail.com

Ofis Taşımacılığı

nakliye

Ofis Taşıma Hizmetleri

Ticari yaşamın gereği olarak aynı şehirde veya farklı şehirlerde ofis ya da büro tarzında pek çok işletme yer değiştirmek durumunda. İşte bu hizmetleri yani ofis taşıma tarzında gelişen taleplerinizi firmamızın karşılayabileceğinizi biliyor muydunuz? Evet, talep etmeniz durumunda bu alanda profesyonel düzeyde hizmetler üretiyoruz. Üstelik fiyatlarımız da son derece makul ve hizmet kalitemiz uluslararası standartlardadır. Dolayısıyla gönül rahatlığı ile firmamızdan hizmet talep edebilir ve bu alanda hayli önemli referansa sahip bir firma ile çalışacak olmanın konforunu yaşayabilirsiniz. Hepimizin malumu olduğu üzere ofis ve büro tarzı nakil özel bir hassasiyet ve itina gerektiriyor. Bu yüzden kurumsal hizmetleri ile firmamızı tercih etmenizi elbette ki tavsiye ediyoruz.

Şirket Taşımacılığı Bizim İşimiz

Şirketiniz hangi ölçekte olursa olsun sizlere bir telefon mesafesinde olan profesyonel düzeyde şirket taşımacılığı hizmetleri için bizlere günün her saatinde ulaşabileceğinizi anti parantez belirtelim. Tabii firmamızın hizmetleri ofis veya büro taşımacılığı ile sınırlı değildir. Başta evden eve nakliyat hizmetleri ve karayolu yük taşımacılığı olmak üzere, fuar, kongre, müzik etkinlikleri tarzında geliştirdiğimiz tüm ayrıcalıklı çalışmalarımızdan pekâlâ yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken web sayfamızda yer alan telefon numaraları üzerinden bizlere ulaşmak olacaktır.

Ofis ve Büro Taşıma İşlemleriniz İçin Telefonlarımız 7/24 Açıktır

Dilerseniz uzun yıllara dayalı ofis ve büro taşıma tecrübemizin yanı sıra uzman kadromuz ile gerçekleştirmiş olduğumuz diğer farkındalık yaratan çalışmalarımızı maddeler halinde sıralayalım;

  • Evden eve nakliyat asansörlü taşımacılık
  • Ücretsiz ekspertiz
  • Eşya paketleme ve ambalajlama
  • Mobilya söküm ve kurulum işlemleri
  • Elektromekanik eşyaların sökülmesi ve tekrar kurulması
  • Şirket, ofis ve büro tarzında hassas ve titiz taşımacılık çalışmaları
  • Eşya depolama (eşyalarınızı tahliye etmek zorunda olduğunuz fakat bu eşyaların ulaşacağı bir yer olmaması durumunda devreye giriyor. Ayrıca depolarımız uluslararası standartlara uygundur)
  • Eşya sigortalama
  • Yük taşıma
  • Parsiyel eşya taşıma (parça eşya taşıma)

Gibi nakliyat sektörünü ilgilendiren her türlü taşımacılık çalışması için bizlere 7/24 açık müşteri destek hattımızdan lütfen ulaşınız. Başta ofis taşıma olmak üzere tüm çalışmalarımızda çeşitli ödeme kolaylıkları sağlıyoruz ve makul fiyatlarımızı hatırı sayılır düzeyde tutuyoruz efendim. Esen kalınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir