İstanbul / Ataşehir
0532 285 95 93
yorukoglunakliye@gmail.com

HAKKIMIZDA

YÖRÜKOĞLU NAKLİYAT

     Herhangi bir ev, ofis, bina vb. taşıma işlerinin tamamına nakliyat / nakliye adı verilmektedir. Bazen insanlar bu işlemi kendileri kendi imkanlarıyla gerçekleştirir bazen ise çok fazla yük var olduğundan nakliye şirketlerinden yardım almaktadır. Günümüzde bu işle ilgilenen birçok firma bulunmaktadır. Firmaların bir kısmı yıllardır gündemde durmakta ve ününe ün katmaktadır. Kimi ise yenidir ama yeni olmasına rağmen güvenilirlikleri sebebiyle üst sıralardadır.

     Büyük şehir, küçük şehir fark etmeksizin taşınma işlemi gerçekleşmektedir. Taşınma işlemi bazen kişinin kendi insiyatifi ile olur bazen ise mecburi nedenlerle olmaktadır. Ne türden olursa olsun taşınma işlemine insanların birçoğu şahit olmuştur. Önce büyükçe bir toparlanma işlemi gerçekleşir, aynı maddeden olan eşyalar aynı yerlerde tutulur ve kaplanır. Daha sonra bir nakliye şirketi ile görüşülür ve eşyalar teslim edilir. Bu süreçte belki de en zor ve en araştırılması gereken nakliye tercihidir. Çünkü eşyalarımızı henüz tanımadığımız birilerine emanet etmek zor bir karardır. Bu sebeple çok detaylı araştırmalar yapar, sayfalar araştırılır, daha önce nakliye şirketleriyle çalışan insanlarla görüşülür ve bir sürü araştırma inceleme daha. 

     Güvenilirlik ve taşıma anlamında firmamız Türkiye’de yıllardır zirveye oynamaktadır. Yörükoğlu Nakliyat, itinayla çalışmakta ve problemlerinize her zaman yaratıcı ve profesyonel yöntemler bulmaktadır. Ofis taşımacılığı, ev taşımacılığı, parça, küçük eşya taşıma, eşyalarınızı saklama yani depolama görevlerini firmamız özenle yerine getirmektedir. Bugüne kadar birçok deneyim yaşadık ve denetim kazandıkça kendimize hep bir şeyler kattık. Günden güne kendimizi hep geliştirmek için çabaladık ve bunu başardık. Hala da çalışmalar yapıyor ve kendimize daha yeni şeyler katmayı deniyoruz. 

     Firmamız yani Yörükoğlu Nakliyat İstanbul’un her bölgesinde aktif bir şekilde rol oynamaktadır. Ve iş yapılan bütün müşteriler tarafından yüksek memnuniyet kazanmıştır. Firmamız taşıma işlemlerinden önce taşıma yapılacak iki alanı da ziyaret eder ve mekana göre kendine bir taşıma planı çizer. Bu ziyaretlerden ücret alınmamaktadır. Bu ziyaretlerin amacı düzgün iş çıkarmak ve kişilerin de zamanını çok almamaktır. 

     Firmamız her zaman işe alınacak personellerle yüzümüze mülakatlar gerçekleştirir ve onların profesyonellik durumlarını inceler ve irdeler. Bunun sebebi de paketlemeler sırasında eşyalarınıza zarar gelmemesi ve olumsuz olabilecek durumlar için önden önlem almaktır. Şehir içi ve şehir dışı olmak üzere her alanda taşıma yapılmaktadır. Bu taşımalar sonucunda asıl hedef müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyeti sayesinde çalışanlarımıza da pozitif enerji yüklenmekte ve güler yüzlü hallerimiz daha çok enerji yaymaya başlamaktadır. 

    Güvenli bir nakliye istiyorsanız Yörükoğlu Nakliyat 7/24 hizmetinizdedir. Eşyalarınızı ve evinizi Yörükoğlu’na bırakın gözünüz arkada kalmasın. Memnuniyet kalitesi her zaman en üst düzeydedir ve bu düzey korunmak için çalışılmaktadır.