İstanbul / Ataşehir
0532 285 95 93
yorukoglunakliye@gmail.com

Eşya Depolama

nakliye

Artık evden eve nakliyat sektörünün eşya depolama sistemi ile desteklendiğini biliyor muydunuz? Evet, firmamız eğer eşyanızın ulaşacağı bir adres yok ise geçici olarak bu eşyaların muhafaza edileceği depolara sahiptir. Dilerseniz sizleri daha fazla bekletmeden sistemin nasıl çalıştığı ile ilgili olarak bilgilendirmeye başlayalım. Bazı zamanlarda eşyaların tahliye edilmesine ihtiyaç duyulur ancak bu eşyaların indirileceği bir yer bulunmayabilir. Dolayısıyla eşya depolarımız bu anlamda ortaya çıkan acil ihtiyacı karşılıyor diyebiliriz. Bunun yanı sıra depolarımız uluslararası standartlarda dizayn edildiğinden her türlü olumsuz iklim koşullarından ve diğer etkenlerden izole edilmiştir. Bu nedenle hizmetimize ihtiyaç duymanız halinde gönül rahatlığıyla eşyalarınızı emanetimize teslim edebileceğinizi büyük bir mutlulukla ifade etmek isteriz.

Eşya Depoları Farklı Bir Sistematikte Çalışıyor

Hepimizin malumu olduğu üzere özellikle ev eşyaları hem mobilya hem de elektronik cihazlardan oluşuyor. Bu nedenle bunların muhafaza edileceği eşya depoları farklı bir sistematiğe ihtiyaç duyar. Sözgelimi havalandırma bunlardan ilk akla gelen ilk akla gelen örneği oluşturuyor. Sağlıklı bir havalandırmanın bulunmadığı depolarda oluşacak nemden zarar görmesi kaçınılmazdır. Dolayısıyla firmamıza ait eşya depolama sistemi içerisinde bulunan tüm alanlar yeterli düzeyde havalandırmaya sahip bir şekilde hizmetlerini sürdürürler. Tabii aşırı sıcak veya aşırı soğuk gibi etkenlerin de dikkate alındığı depolarımız her anlamda eşyayı korumak üzere yapılandırılmıştır. Dilediğiniz zaman gelip bizlerden teslim alabileceğiniz bu sistemde eşyalarınız güven içinde saklanarak elbette makul bir ücret karşılığında sizlere geri iade edilmektedir.

Evden Eve Nakliyat Arayışlarınız İçin Profesyonel Destek Alabilirsiniz

Bunun yanı sıra firmamız standart nakliyat hizmetleri dışında evden eve nakliyat hizmetleri verdiğinden başta asansörlü taşımacılık olmak üzere pek çok ayrıcalıklı hizmet talep edebilirsiniz. Bunun yanı sıra Eşya Paketleme, Eşya Sigortalama, Ücretsiz Ekspertiz, Ofis, Büro ve Şirket Taşımacılığı, Fuar ve Organizasyon taşımacılığı ya da karayolu yük taşımacılığı gibi tüm alanlarda profesyonel düzeyde destek alabilirsiniz. Lütfen eşya depolama hizmetlerimizin de içerisinde bulunduğu çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi almak üzere web sayfamızda yer alan telefon numaraları üzerinden bizlere ulaşınız. Oldukça makul fiyatlarımızın yanı sıra çeşitli ödeme kolaylıkları da sağlıyoruz efendim. Sıra dışı hizmet anlayışıyla firmamızı tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyor ve esenlikler diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir