İstanbul / Ataşehir
0532 285 95 93
yorukoglunakliye@gmail.com

Asansörlü Taşımacılık

nakliyat

Asansörlü Taşımacılık Hizmetleri

Modern nakliyatçılık sektörüne yeni bir soluk getiren asansörlü araçlar gerçekten taşınma işleminin son derece hızlı ve hasarsız bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyor. Dolayısıyla bugün için asansörlü taşıma lüks bir uygulama olmaktan çıkıp zorunlu bir uygulamaya dönüşmüştür diyebiliriz. Tabii uygulamanın yapılacağı binanın da asansörlü aracın çalışmasına uygun olması şarttır. Ayrıca binada veya eşya taşınacak dış cephe mantolama olması durumunda çalışma öncesinde gerekli tedbirlerin alınması gerekecektir. Tüm bu saymış olduğumuz hizmetlerinin aksamadan yürütülebilmesi için kurumsal hizmetler sunan firmamızı tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. Bu noktada uzun yıllara dayalı bilgi birikimi ve tecrübesiyle firmamızdan alacağınız ayrıcalıklı hizmetlerin bu kadarla sınırlı olmadığını hemen belirtelim.

Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz Sizlerin Memnuniyetini Hedefliyor

Tabii asansörlü taşımacılık ağırlıkta evden eve nakliyat hizmetlerinde kullanılıyor. Elbette yük taşımacılığı için de önemli bir avantaj sağlayan bu sistem deyim yerindeyse bugün için nakliyatçılık sektörünün vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Dilerseniz asansörlü taşımacılık dışında vermiş olduğumuz diğer hizmetler hakkında detayları sizlerle paylaşalım.

  • Ücretsiz ekspertiz ile başlayan çalışmamız makul fiyatlarımız üzerinde anlaşmamız durumunda start almış oluyor
  • Eşya paketleme ve ambalajlama hizmeti veriyoruz
  • Fuar kongre ve çeşitli etkinlikler için özel taşımacılık faaliyetlerimiz
  • Eşya sigortalama sistemi sayesinde huzurlu bir nakil süreci yaşıyorsunuz
  • Eşya depolama hizmetimiz eşyanızın ulaşacağı bir adres bulunmaması durumunda devreye girerek geçici olarak eşyalarınız muhafaza edilmesine yarıyor
  • Mobilya ve Elektromekanik eşyalarınız firmamız tarafından sökülerek tekrar kurulumu sağlanıyor
  • Asansörlü araçlarla çok daha hızlı ve hasarsız bir taşıma gerçekleştiriyoruz

Tarzında pek çok hizmetimize bir telefon mesafesinde olduğunuzu lütfen unutmayınız. Başta asansörlü taşımacılık olmak üzere diğer tüm hizmetlerimiz için bizleri günün her saatinde arayabilir ve daha kapsamlı bilgi edinebilirsiniz.

Nakliyat Firması Arayışınıza Profesyonel Çözümler Sunuyoruz

Lütfen danışmak istediğiniz konuları ve uygun fiyatlarımızı öğrenmeden evden eve nakliyat anlamında net bir karar vermeyiniz. Kendi alanında uzun yıllara bağlı deneyimi ve tecrübesiyle nakliyat firması arayışlarınıza profesyonel çözümler getiren firmamızı tercih eden saygıdeğer müşterilerimize şimdiden teşekkür ediyoruz. İster asansörlü taşımacılık ister eşya depolama hangi hizmetimize ihtiyaç duyuyorsanız bizleri aramanız yeterlidir efendim. Esenlikler diliyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir